Szövetségben a Gödöllőiekért Egyesület januárban „Gödöllő télen” címmel fotópályázatot hirdetett

Egyesületünk megalakulása óta kiemelt célunk, hogy tartalmas programokat szervezzünk a gödöllői lakosok számára.

Ebben a nehéz időszakban azonban mindannyiunk egészsége érdekében jobb, ha eltekintenünk a személyes rendezvényektől. Így került át a mi fókuszunk is az online térre, és ezért hirdettük meg egyesületünk első fotópályázatát, melyben partnerünk az Arany Sün Fuji Fotó Centrum volt.

Bedő Dorottya – Hó!

A pályázatra profi és amatőr fotókat egyaránt vártunk, nem csoda tehát, hogy kimondottan sok fénykép érkezett. Gödöllői fotósokból álló zsűrink ezekből válogatta ki a legjobb öt képet, amiket aztán feltöltöttünk Instagram oldalunkra.

Balogh Eszter Borbála – A végtelenbe és tovább

Követőink kedveléssel szavazhattak az általuk legjobbnak vélt képre, az így kialakult szoros versenyt pedig végül Bedő Dorottya (1) nyerte, a második helyezett Balogh Eszter Borbála (2), a harmadik pedig Kovács Ibolya (3) lett.

Kovács Ibolya – Remény

Ezúton is köszönjük a beküldött fotókat, és gratulálunk a győzteseknek!

BP, PB

Legújabb cikkek a Közélet kategóriából

75 éve hunyt el John Maynard Keynes

John Maynard Keynes 1883-ban született az Egyesült Királyságban. Jómódú, értelmiségi szülők gyermekeként színvonalas oktatásban volt része.…

A község polihisztor orvosa

Dr. Berente István (1887-1958) községi orvos emléktáblája az egykori lakóháza helyén álló épület falán, a Gödöllő,…

Németh László író

120 éve született Németh László, Kossuth-díjas magyar író, esszéista, drámaíró, műfordító.…